22 Mayıs 2013 Çarşamba

Dekorasyon | Bahce Keyfi

Bu aralar malesef fazla vakit ayiramiyorum buralara, sanirim bunun tek suclusu yaz :) Simdi size bundan sonra daha dikkatli olucam filan diyicem ama eminim yine tutamicam o yüzden oluruna birakalim en iyisi.

Bugün sizlerle Bahce Dekorasyon fikirleri ve farkli secenekler sunmak istiyorum umarim begenirsiniz ve ilham verici olur:)

Simdi sizi resimlerle bas basa birakayim :)


2 Mayıs 2013 Perşembe

DİY | Ivır zıvır işte :)

Ben deniz ıvır zıvırlara bayılırım, ya bence hayata renk katan onlar zaten :) Şimdi sizinle yaptığım ve yapmak istediğim bazı fikirleri paylaşmak istiyorum, ilham olur umudundayım...


Mesela bu kelebeklere bayıldım :) Sadece biraz gazete, farklı boyalar ve kelebek şeklinde delgeç almanız yeterli. Böyle motifli delgeçleri genelde Kırtasiyelerde ve Hobi Marketlerinde bulabilirsiniz.
Ben bu uygulamayı kasnağımın etrafına yaptım, kasnak çerçeveme pek bi yakıştı, bittiğinde resmini sizlerlede paylaşacağım.


Bunlardan bende yaptım evime :) Şekilli Delgeçlerin yardımıyla böyle mumluklar yapabilirsiniz mesela...Böyle Cupcake süsleri yapabilirsiniz yada peçetelerinize renk katabilirsiniz. Yani yine küçük bir bütçe ile büyük işler çıkarabiliriz.


Ben hediye paketlemesini çok severim, öyle kuru kuru gitmez benim evimden hiçbirşey :) Sade bir Hediye paketini şekilli delgeçlerinizle süsleyip çok farklı bir hava verebilirsiniz.

 
Plastik bardaktan Vazo olurmu demeyin oluyor :) Biraz süsleyin, emin olun herkes nereden aldığınızı soracaktır :)