24 Temmuz 2013 Çarşamba

Alışveriş ve Özel | Almanya'ya gidersen böyle olur...

Merhabalar Arkadaşlar...
biliyorum sizi çok ihmal ettim, buralarda fazla zaman geçiremedim son bir aydır ama aniden o kadar çok şey değiştiki... Mesela Almanya'ya gittim aniden, hiç aklımın ucundan geçmiyordu aslında gitmek ama bazı şartlar bunu gerektirdi :)

Bu şartlardan birtanesi hamile olmam, aslında istiyorduk ve evliliğimizde bir seneyi devirdik ama bukadar da ani bir şekilde olacağını açıkcası sanmıyordum:) Bebeğimiz artık 4 aylık diyebiliriz, zaman nasıl bukadar çabuk akıp geçti inanın anlıyamadım...

Yani kısacası bol doktor randevuları, minik alışverişler ve aile ile hasret gidermekle geçirdim şu son 2 ayı :) Almanyada yazma imkanı bulamadım, günlerim dolu dolu geçti. Sonra İstanbul'a dönüş, haliyle Ramazan filanda derken, anca bugüne nasip oldu.
Çok fazla eşya aldım aslında, haliyle sonrada onları getiremedim, inşallah Eylülde gelecek eşyalarım peşimden.

Kırtasiye Alışverişlerim baya bol oldu bu defa, hazır Bebek Alışverişine kapılmadan onu aradan çıkarmak istedim. Kendime aldığım ürünlerden  sizlerede getirdim ve yakında satışta olacaklar, biliyorsunuz Blog'da buna özel bir köşemiz var.

Şimdi sizi resimlerle baş başa bırakayım...


Küçük Mandallardan aldım bunlarla çok tatlı bir DİY Projemiz olacak.


Minik Notlar için tatlı tatlı defterler aldım bunları istediğiniz heryere yapıştırabilirsiniz, bunlardan satış için de getirdim.Not defterleri çok farklı ve tatlı seçeneklerle, dayanamayıp aldım :) 
Vucutlar arkaya doğru kaldırılabiliyor, Not defteri olarakta kocaman kafalar kullanılıyor :)
Böyle farklı seçenekleriniz olucak, arslan, inek ve kuzu gibi :)


Bunun arkası Magnetli, yani Buzdolabınızdaa kolaylıkla Alışveriş listesi olarak kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum:)


Peçetelerde aldım bol bol, malum Cupcake'li birşey görünce dayanamıyorum.

Evet, şimdilik bukadar devamı gelecek ama çok fazla resimlere boğmak istemiyorum sizleri, umarım bundan sonra artık burdayım:)

Hiç yorum yok: