3 Kasım 2014 Pazartesi

DİY | Duvar Kağıdı

Merhabaaaaaaalar :)

bugünki konumuz, duvar kağıdı... Kendilerini pek severim ve sadece duvarlarda değil, artık Duvar Kağıtları öyle çok pahalı olmadığından ve desen seçeneği çok fazla olduğundan bol bol farklı yerlerde kullanabiliriz diye düşünüyorum.

Sizlerle Duvar Kağıdını nerelerde kullanabilirsiniz paylaşmak istiyorum, belki ilham kaynağı olur ve hepimizin evleri biraz daha özelleşir ve güzelleşir.


Merdivenlerde Duvar Kağıdına bayılıyorum, okadar hoş bir görüntü yaratıyorki, bence Dubleks evde oturuyorsanız bunu denemelisiniz. Güzel tarafı, sıkıldığınızda üzerine yeni bir desen yapıştırabilirsiniz.


Bunlar tabiki sadece örnek, aklınıza gelen herşeyi kaplıyabilirsiniz. Masalar, raflar, büfeler... Herbirine pek yakışıyor, abartmamaya özen gösterin bu tarz sade kaplamalar yaptığınızda emin olun çok memnun kalacaksınız.


Şifonyerlerin genelde kapakları kaplanır, bu fikri bir geçin :) Çekmecelerin kenarları kaplanmış ve okadar güzel duruyorki, dış görüntüsünü bozmadan da eşyalarınıza yeni bir hava katabilirsiniz.


Mobilyalarla kısıtlamayın kendinizi, Çerçeveler, sepetler, defterler - tüm Objelerinizi güzelleştirmek sizin elinizde :)

Hiç yorum yok: