31 Mart 2016 Perşembe

Dekorasyon | Taş boyama Önerileri

Bu aralar Sosyal Platformda çok severek paylaşılan yeni bir Hobi Taş boyama, bende bugün sizlerle en çok sevdiklerimi paylaşmak istiyorum, belki sizde beğenip yapmak istersiniz.


Biraz daha büyük bir taş bulabilirseniz böyle kapı önüne koymak için boyayabilirsiniz, hem girişinizi süsler hemde kendiniz yaptığınız için size ayrı bir mutluluk verir.


Birçok minik taşları boyayıp bu tarz büyük bir resim yaratabilirsiniz, balkon için çok hoş bir Dekorasyon olabilir bence.


Çocuk odası için bu tarz hayvan desenleri kullanılabilir mesela, minik monsterler de yapabilirsiniz :) Hem Çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirmiş olursunuz hemde eşi bulunmaz odaları için bir süs.


Yine Çocuklarla eğlenceli vakit geçirmek adına bu tarz Harfler çalışabilirsiniz, hem yeni kelimeler öğrenir hemde gönlünce boyar.


Bu taş boyama olayı sabır ister, aklınıza gelen her deseni uygulayabilirsiniz, basit modeller çok fazla yetenek bile gerektirmiyor :)


Birçok alanda kullanabilirsiniz taşlarınızı, mesela bir doğum gününde yerleri belirlemek için bu tarz isimli taşlar kullanabilirsiniz, arabanızı, bahçenizi, evinizi aklınıza gelecek her ortamı bu tarz taşlarla süsleyip farklılık katabilirsiniz. Bence deneyin :)


Sevgiler :)

Hiç yorum yok: